קורס זה מלמד GiT בהיבטים של אנשי ה-QA. הקורס מלמד על המבנה של GiT, על הדרכים להשתמש בו וכיצד הוא עוזר לניהול גרסאות ברמות שונות. הקורס מלמד את הפקודות השונות של GiT והמשמעויות שלהם. בקורס נלמד על ה- "four areas" של GiT. לבסוף נציג ונלמד גם פקודות מתקדמות למיזוג גרסות וטיפול בבעיות. הקורס כולל שימוש רב בדוגמאות ותרגילים להמחשת החומר הנלמד. בסוף הקורס התלמידים יגלו עד כמה קל ושימושי הכלי של GiT.
 

משך – יום
 

קהל יעד – בודקי תוכנה, אנשי QA, ראשי צוותי בדיקות תוכנה, מנהלי בדיקות ומנהלי פרויקטים.

 

קורסי אוטומציה ו-DevOps נוספים

תהליכי-אוטומציה-מתקדמים, סדנת-שימוש-ב-Ranorex-ליצירת-אוטומציה, QA-אוטומטי-עם-סלניום-עבור-פרויקטים-ב-#C, סדנת-סלניום-למתקדמים, QA-אוטומטי-עם-סלניום-עבור-פרויקטים-ב-Java, סמינר-אוטומציה-למקבלי-החלטות, פיתוח-תוכנה-ב-CPP-מבוסס-בדיקות-תוכנה, פיתוח-תוכנה-בסביבת-DOT-NET-המתבסס-על-בדיקות-תוכנה, פיתוח-תוכנה-מבוסס-בדיקות-תוכנה-לתוכנה-הכתובה-בשפת-JAVA, סדנת-דוקאר-Docker, קורס-DevOps, קורס-GiT-לבודקי-תוכנה, קורס-GiT-מתקדם-לאנשי-QA

לרשימה של כל קורסי הייטק

 

תכנים

 מודול 01: מבוא
מודול 02: מבנה Git
מודול 03: עבודה מקומית (יסודות)
מודול 04: עבודה עם סניפים
מודול 05: מיזוג מחדש
מודול 06: ביטול שינויים
מודול 07: עבודה עם Remotes
מודול 08: Git workflows
מודול 09: סקירה כללית של Git מתקדם
מודול 10: מה הלאה?
מטרות
הסבר את היסודות של גית
להבין את פקודות בסיסיות ביניים
סקור את הפקודות המתקדמות
אל תלמדו כיצד להשתמש ב- Git, ללמוד איך לחשוב ב Git

רוצים לקבל הצעת מחיר?
השאירו פרטים »
או חייגו 03-6176666חזרה

מעוניינים במידע נוסף?

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

 • *שם מלא:

 • *אימייל:

 • *טלפון:

 • *נושא הפניה:

 • פירוט הפניה:

ציון פרטיך/פרטייך כמפורט לעיל יהוו הסכמה שלך לשיגור המידע והעדכונים מטעם סלע אליך/אלייך לכתובת הדוא"ל ו/או מספר הטלפון הסלולרי שלך שיפורטו כמפורט לעיל.
 • קבוצת סלע

  הוקמה בשנת 1990 עם החזון להבאת הידע המתקדם ביותר בטכנולוגיות השונות לתעשיית ההיי-טק, בדגש על פרקטיקה ואיכות, ומעניקה כיום שירות ל- 800 לקוחות מרוצים ברחבי העולם. סלע מגשימה מידי יום את החזון שלה בכך שהיא מהווה מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי, עם התמקדות והובלה בטכנולוגיות השונות והמתקדמות ביותר ודואגת שגם לקוחותיה יישארו מעודכנים כל העת על ידי קורסים, כנסים, הדרכות, ייעוצים, בתים פתוחים, מיקור חוץ וכו'.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • מכללת סלע

  מציעה לאקדמאים, לחיילים משוחררים ולמועמדים פוטנציאליים מסלולי לימוד ייחודים פרי פיתוח מקורי של מהנדסי תוכנה ומחשבים בכירים בקבוצת סלע. צוות המרצים של מכללת סלע מורכב מבכירי אנשי המיחשוב בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות מהמשוכללות והחדישות ביותר בארץ. שיטות הלימוד החדשניות כוללות תרגול והפעלה של הסטודנטים בשילוב לימודים מהבית בשיטת ה-E-Learning.

  הצטרפו לרשימת הדיוור של סלע  »
 • אתר הסטודנטים

  במערכת הלמידה של מכללת סלע תוכלו לקבל מידע לגבי לוח השעות שלכם, לצפות בשיעורים מוקלטים, לקרוא הודעות, להגיש עבודות ועוד.

  כניסה לאתר הסטודנטים »